Twój koszyk
jest pusty

Infolinia: +48 731 304 303

Pn. - Pt. 9.00-15.00; Sob. 11.00-14.00.

Wydaj z nami swoją książkę!

Kochasz podróże? Chciałbyś móc zarabiać na swojej pasji? Jeśli jesteś specjalistą od jakiegoś regionu świata i chcesz napisać własny PRZEWODNIK TURYSTYCZNY zapraszamy do współpracy! Wydawnictwo PrzewodnikiGlobtrotera.pl przygotowało ofertę współpracy dla wszystkich globtroterów, którzy chcą wydać własną książkę w ramach naszej serii "Przewodniki globtrotera"! Własna książka to doskonałe dodatkowe źródło dochodów!

Oferujemy:

Profesjonalne przygotowanie książki do druku: projekt okładki, skład, łamanie, korektę tekstu.

Druk książki, jej wydanie, zapewnienie dystrybucji.

Zapewnienie reklamy książce.

Bardzo dobre warunki finansowe – w zależności od profilu współpracy pokrywamy wszelkie koszty związane z wydaniem i dystrybucją książki.

Dla autorów, których książki trafią do sprzedaży oferujemy:

  • Regularne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od profilu współpracy jaki Państwa interesuje i wynosi od 20% do 70% uzyskiwanego zysku od każdej sprzedanej książki.

    Przykład: Cena książki w naszej księgarni wynosi 30 zł. Koszt druku, składu, projektu okładki, dystrybucji (czasami marży dla pośrednika), podatku VAT, itp. to od 10 do 15 zł. Zysk na każdej książce to od 15 do 20 zł. W zależności od profilu współpracy otrzymujecie Państwo od 3 do 14 zł od każdego sprzedanego egzemplarza. Zakładając sprzedaż Państwa książki na poziomie 300 egzemplarzy miesięcznie, Państwa wynagrodzenie w skali miesiąca wyniesie od 900 do 4200 zł. Wielkość sprzedaży jest uzależniona od rodzaju publikacji, regionu świata jakiego dotyczy przewodnik oraz okresu roku (np. przed świętami Bożego Narodzenia sprzedaż gwałtownie rośnie).
  • W przypadku dużej popularności Państwa przewodnika, w sytuacji gdy będziemy planować drugie wydanie, pokrywamy koszty wyjazdu do kraju docelowego celem uzupełnienia i zaktualizowania informacji.
  • Ostatnie, ale nie najmniej ważne. Po druku zapewniamy pulę egzemplarzy "dla autora". Ilość egzemplarzy jest negocjowana każdorazowo indywidualnie.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każdy z autorów otrzyma profesjonalną ocenę przewidywanych zysków ze sprzedaży książki oraz konkretną (atrakcyjną) ofertę, która zapewni nie tylko satysfakcję wynikającą z wydania własnej książki, ale także dodatkowe źródło dochodów.

Oferta specjalna dla osób związanych bezpośrednio z branżą turystyczną (pilotów wycieczek, rezydentów oraz przewodników miejskich).

Osobny profil współpracy przygotowaliśmy dla profesjonalnych pilotów wycieczek, rezydentów oraz przewodników miejskich. Jeśli zdecydujecie się Państwo na współpracę z nami, w ramach której zdecydujecie się napisać przewodnik turystyczny po określonym mieście, regionie świata czy też kraju oprócz wynagrodzenia finansowego oferujemy w ramach kontraktu, darmową reklamę w przewodniku, którego zostaniecie Państwo autorami. Specjalne miejsce na tylnej okładce zostanie przeznaczone do Państwa wyłącznej dyspozycji. Możecie Państwo umieścić tam dowolne zdjęcie oraz dowolny tekst reklamowy np. własne zdjęcie oraz informację o zakresie świadczonych przez Państwa usług. Dodatkowo zadbamy o to, aby wskazane przez Autora biura podróży lub inne podmioty otrzymały DARMOWY egzemplarz przewodnika turystycznego wraz z Państwa reklamą na tylnej okładce i załączoną do przesłanej książki Państwa wizytówką. 

Osoby zainteresowane współpracą z naszym wydawnictwem prosimy o kontakt drogą email na adres: biuro@ksiegarniaglobtrotera.pl

 

 

 

 

 

Sklep Księgarnia Globtrotera

Dawid Dudek www.davidiacus.pl
NIP: 6961746169
REGON: 302506013

Infolinia: +48 731 304 303

ul. św. Wawrzyńca 3B/6
60-539 Poznań
Nazwa Banku: IDEA BANK
Numer rachunku firmowego: 64 1950 0001 2006 0589 2714 0002

Copyright by Dawid Dudek www.davidiacus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej informacji