Twój koszyk
jest pusty

Infolinia: +48 731 304 303

Pn. - Pt. 9.00-15.00; Sob. 11.00-14.00.

Oferta handlowa

Dla podmiotów i osób zainteresowanych dystrybucją naszych przewodników przygotowaliśmy ofertę specjalną. Mamy w ofercie kilka profili współpracy:

1. Oferta dla osób i podmiotów zainteresowanych dalszą dystrybucją przewodników np. za pośrednictwem księgarni, sklepów internetowych, serwisów aukcyjnych lub w jakikolwiek inny sposób. W przypadku zamówienia większej ilości egzemplarzy przede wszystkim możecie Państwo liczyć na rabaty. Każdego partnera traktujemy indywidualnie a cena jednostkowa przewodnika (za sztukę) jest uzależniona od indywidualnych czynników takich jak:

  • Ilości zamawianych egzemplarzy.
  • Sposobu płatności (gotówka, płatność przy odbiorze, faktura z odroczonym terminem płatności etc.).
  • Możliwości reklamy wzajemnej (umieszczenia banera reklamowego na Państwa stronie, profilu facebook, materiałach reklamowych jakie Państwo wydajecie itp.).

Dla podmiotów zainteresowanych dalszą dystrybucją naszych przewodników oferujemy rabaty od 25% do 50%. Szczegółowa oferta w formacie .xlsx znajduje się TUTAJ i jest aktualizowana na bieżąco. UWAGA: Dla podmiotów (np. księgarń) z którymi nawiążemy stałą współpracę (w praktyce od drugiego zamówienia) oferujemy stały rabat w wysokości 35% na wydawane przez nas książki, nawet przy małych zamówieniach!

 

2. Oferta dla biur podróży organizujących wyjazdy do krajów, po których wydajemy przewodniki a także podmiotów zajmujących się promocją lub sprzedażą usług i produktów turystycznych. Proponujemy różnego rodzaju możliwości współpracy obejmujące:

  • Nieodpłatne przekazanie określonej ilości egzemplarzy naszych przewodników na potrzeby np. biura podróży w zamian za działania reklamowe.
  • Reklamę wzajemną (np. reklama w naszych przewodnikach w zamian za reklamę w Państwa folderach reklamowych lub na Państwa stronach internetowych, profilu facebook itp.). Reklama może mieć albo charakter nieodpłatny albo też udzielamy bardzo dużych rabatów.
  • Zniżki na zakup naszych przewodników przez klientów Państwa biura podróży sięgające nawet 80%.
  • Przekazanie nieodpłatne określonej liczby egzemplarzy naszych przewodników dla Państwa klientów biorących udział w zorganizowanym wyjeździe do krajów, po których wydajemy przewodniki.

3. Oferta dla portali internetowych, podmiotów, stowarzyszeń, fundacji itp., które potrzebują atrakcyjnych nagród oraz upominków w ramach organizowanych przez siebie akcji i konkursów. Przekazujemy nieodpłatnie określoną liczbę przewodników na konkretną akcję lub wydarzenie. Warunki współpracy w każdym przypadku negocjujemy indywidualnie. 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub o wysłanie email bezpośrednio na adres biuro@ksiegarniaglobtrotera.pl.  W sprawach handlowych (hurtowy zakup przewodników) proszę także o kontakt telefoniczny (od 8.00 do 22.00, 7 dni w tygodniu): 48 731 304 303

 

Sklep Księgarnia Globtrotera

Dawid Dudek www.davidiacus.pl
NIP: 6961746169
REGON: 302506013

Infolinia: +48 731 304 303

ul. św. Wawrzyńca 3B/6
60-539 Poznań
Nazwa Banku: IDEA BANK
Numer rachunku firmowego: 64 1950 0001 2006 0589 2714 0002

Copyright by Dawid Dudek www.davidiacus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej informacji