Twój koszyk
jest pusty

Infolinia: +48 731 304 303

Pn. - Pt. 9.00-15.00; Sob. 11.00-14.00.

Reklama

Przygotowaliśmy szeroki wachlarz produktów reklamowych w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy następujące formy reklamy w naszych przewodnikach:

  • logo + tekst reklamowy lub dowolna treść umieszczona na okładce przedniej, tylnej, na grzbiecie lub wewnątrz książki. Nasi graficy mogą przygotować dowolną formę reklamy, umieścić ją w atrakcyjnej formie na okładce lub wewnątrz przewodnika. Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego z naszych klientów. Na cenę składają się następujące elementy:

1. Projekt okładki (logotypu, tekstu reklamowego). Jeśli dostarczycie Państwo nam gotowy projekt reklamowy spełniający ustalone wcześniej wymiary cena będzie odpowiednio niższa.

2. Ilość egzemplarzy książki na których ma pojawić się reklama.

3. Forma i wielkość reklamy. Od najdroższej (umieszczenie loga na okładce przedniej oraz tylniej – cena uzależniona od wielkości) poprzez tańsze rozwiązania (kolorowa lub czarnobiała reklama wewnątrz książki – cena uzależniona od wielkości reklamy, grafik itp.) poprzez rozwiązania najtańsze (umieszczenie dostarczonych przez państwa materiałów w wysyłanej książce: ulotka reklamowa, zakładka do książki z zamieszczoną reklamą, itp.).

4. Reklama może mieć charakter indywidualnie dopasowany do odbiorcy i polegać na dołączaniu firmowych gadżetów (katalogu biura podróży, kubków, długopisów, itp.) do każdego sprzedanego przez nas przewodnika. 

  • Reklama w formie banerów reklamowych na stronach naszej księgarni oraz poprzez nasze kanały dystrybucyjne (facebook, twitter, itp.).
  • Reklama w formie animacji, grafik, linków itp. umieszczanych w produkowanych przez nas filmach reklamowych umieszczanych na naszych stronach oraz za pośrednictwem naszego kanału w serwisie YouTube.
  • Osobną ofertę przygotowaliśmy dla podmiotów (portali internetowych, firm, itp.) zainteresowanych objęciem patronatu nad którymś z naszych przewodników. Warunki współpracy ustalane są indywidualnie. Prosimy o kontakt na adres email: biuro@ksiegarniaglobtrotera.pl  lub telefonicznie.

Dlaczego reklama z nami się opłaca?

  • Nasi klienci to indywidualiści, którzy chętnie poszerzają swoje horyzonty i są zainteresowani nabywaniem nowych produktów i usług.
  • Reklama ma bardzo duży zasięg. W przypadku reklamy zarówno w naszych przewodnikach jak i poprzez nasze kanały dystrybucyjne: Facebook, twitter, strony internetowe, blog, potencjalna grupa odbiorców to dziesiątki tysięcy osób! Stronę internetową naszej firmy odwiedza średnio 2 000 osób dziennie. Prowadzone przez nas profile w serwisie Facebook mają tysiące fanów, wśród których znaleźć można zarówno okazajonalnych turystów jak również ludzi dla których podróżowanie stało się sposobem na życie. Wszystkie nasze strony internetowe odwiedza średnio 5-10 tysięcy osób dziennie! Są to zatem Państwa potencjalni klienci.
  • Regularnie jesteśmy obecni na targach turystycznych. Korzystając z reklamy u nas macie Państwo gwarancję, że dotrzecie do potencjalnych kontrahentów a Państwa reklama będzie zauważona. Możemy np. umieścić ją na naszych firmowych gadżetach (koszulkach, kubkach, itp., które rozdajemy w czasie imprez turystycznych).
    Nasze publikacje ukazują się w branżowych czasopismach o tematyce turystyczno-krajoznawczej.

Osoby i podmioty zainteresowane reklamą proszę wypełnić formularz poniżej lub napisać bezpośrednio na adres email: biuro@ksiegarniaglobtrotera.pl 

Forma i wielkość reklamy. Od najdroższej (umieszczenie loga na okładce przedniej oraz tylniej – cena uzależniona od wielkości) poprzez tańsze rozwiązania (kolorowa lub czarnobiała reklama wewnątrz książki – cena uzależniona od wielkości reklamy, grafik itp.) poprzez rozwiązania najtańsze (umieszczenie dostarczonych przez państwa materiałów w wysyłanej książce: ulotka reklamowa, zakładka do książki z zamieszczoną reklamą, itp.).

 

Sklep Księgarnia Globtrotera

Dawid Dudek www.davidiacus.pl
NIP: 6961746169
REGON: 302506013

Infolinia: +48 731 304 303

ul. św. Wawrzyńca 3B/6
60-539 Poznań
Nazwa Banku: IDEA BANK
Numer rachunku firmowego: 64 1950 0001 2006 0589 2714 0002

Copyright by Dawid Dudek www.davidiacus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej informacji