Albania. Mapa turystyczna.

Mapa uznanej firmy freytag&berndt to obowiązkowe narzędzie dla każdego globtrotera. Mapy tej firmy charakteryzują się przede wszystkim dużą precyzją i dokładnością. Stanowią połączenie mapy samochodowej i turystycznej. Mapa to doskonałe uzupełnienie przewodnika „Albania. Przewodnik globtrotera” zwłaszcza dla osób, które podróżują po kraju własnym samochodem lub transportem publicznym. Oprócz miejscowości i dróg zaznaczono na mapie miejsca ważne przyrodniczo, krajobrazowo oraz turystycznie.

23,90 
Podgląd

Albania. Mapa turystyczna.

Mapa Albanii w skali 1:220 000 wydawnictwa Reise Know-How obejmuje miasta: Tirana Durrës Wlora Elbasan. Mapa drukowana jest na tworzywie sztucznym (PolyArt) dzięki czemu jest odporna na warunki atmosferyczne. Dodatkowo jest odporna na rozerwanie. Mapa Reise KNOW-HOW sprawdzi się w każdej podróży i będzie nam długo służyć.

35,90 
Podgląd

Armenia i Azerbejdżan – mapa turystyczna.

Mapa Armenii i Azerbejdżanu. Dość to nietypowe połączenie, wziąwszy pod uwagę sytuację polityczną jaka panuje między tymi dwoma krajami. Z punktu widzenia turysty jednak, taka mapa jest niezwykle praktyczna. Wiele obszarów na pograniczu armeńsko-azerskim nie sposób zwiedzać osobno, nie sposób ich zrozumieć rozpatrując je jako oddzielne jednostki terytorialne. Idealnym przykładem jest tutaj górski Karabach. Mapa mało znanego w Polsce wydawnictwa ITMP doskonale zapełnia tę lukę i jest świetnym pomocnikiem dla każdego globtrotera, który pragnie zwiedzić te dwa zakaukaskie kraje.

39,90 
Podgląd

Azja Centralna – Mapa turystyczna

  • Skala: 1: 1 700 000
  • Cena regularna: 39,90 zł, Nasza cena: 36,90 zł
  • Okładka: usztywniana tekturka.
Podgląd
Czytaj dalej

Azja Centralna – mapa z planami 4 miast.

Azja Centralna – mapa z planami 4 miast.

Skala: 1: 1 750 000

Cena standardowa: 29.90, Nasza Cena 24.90

Mapa zawiera plany miast: Aszgabat, Taszkent, Duszanbe oraz Biszkek.

34,90 
Podgląd

Azja Centralna. Mapa Globtrotera.

Mapa samochodowa Azji Centralnej wydawnictwa Freytag & Berndt to przydatny towarzysz wyjazdów zarówno dla tych, którzy wybierają się na urlop wraz z biurem podróży, jak i dla wojażujących na własną rękę. Jej skala i dokładność pozwala na zaplanowanie wyjazdu, a także modyfikację planu już w czasie podróży. Może stanowić także uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS. Freytag & Berndt to wydawnictwo, którego korzenie sięgają 1770 roku.

29,90 
Podgląd

Azja Centralna. Mapa turystyczna

Jedna z najbardziej popularnych map po krajach Centralnej Azji. Charakteryzuje się dużą dokładnością, przejrzystością oraz łatwością w użytkowaniu.

36,90 
Podgląd

Barcelona. Laminowany plan miasta.

Barcelona. Laminowany plan miasta.

Rok wydania: 2013

Mapa laminowana i wzmocniona. Zawiera plan metra!

Język polski!

21,90 
Podgląd

Barcelona. Plan miasta

Aktualna na 2014 rok mapa Barcelony. Mapa bardzo dokładna, precyzyjna, jednego z najlepszych światowych wydawnictw. Sprawdzi się jako doskonałe uzupełnienie naszego przewodnika po Barcelonie.

21,90 
Podgląd

Bośnia i Hercegowina. Mapa turystyczna.

Jedna z najbardziej popularnych i najlepszych map po Bośni i Hercegowinie Firma Freytag & Berndt to sprawdzony i niezawodny dostawca najlepszych map samochodowych, które jednak doskonale nadają się także dla globtrotera! Mapa sprawdzona w praktyce. Możemy polecić z czystym sumieniem.

23,90 
Podgląd

Cajón del Maipo. Mapa trekkingowa

Cajón del Maipo. Mapa trekkingowa

Skala: 1: 50 000

Data wydania: 10-01-2012

49,00 
Podgląd