Biblia Taniego Latania

Biblia Taniego Latania to pierwszy na świecie kompleksowy podręcznik pokazujący jak tanio (czasami za darmo) podróżować samolotem. Jak kupić bilety lotnicze (często za 0 zł). Jakie zasady rządzą systemami rezerwacji biletów oraz jak można nie tylko nagiąć obowiązujące zasady, ale nawet sprawić, aby one nas nie dotyczyły. Biblia Taniego Latania sprawi, że Twoim głównym problemem nie będzie to skąd wziąć pieniądze na bilety lotnicze, ale to skąd wziąć aż tyle wolnego czasu, aby odbyć wszystkie podróże na które bilety już posiadasz…

59,00 
Podgląd

Biblia Taniego Spania

Czy to możliwe, aby spać w pięciogwiazdkowych hotelach nawet za darmo? Pytanie absurdalne? Absolutnie nie! Ta ksiązka sprawi, że darmowe nocowanie w wysokiej klasy noclegach będzie dla Ciebie chlebem powszednim.

49,00 
Podgląd

Efekt tygrysa – puść swoją osobistą markę w ruch!

To książka dla młodych i mniej młodych, którzy chcą zaistnieć, budując swoją osobistą markę. Bez układów, bez pieniędzy, bez ciągłego biegu w cudzym zaprzęgu (czytaj: na etacie w korporacji). Personal branding bez tajemnic i w polskich realiach!

  

– to prawdopodobnie pierwsza polska książka
o budowaniu marki osobistej! (nie tylko dla przedsiębiorców!)

39,00 
Podgląd

Make Marketing Great Again

O czym jest książka „Make Marketing Great Again”? O starym, dobrym i w pewien sposób „normalnym” podejściu do marketingu. Podejściu analitycznym, opartym na faktach, danych i zrozumieniu procesów, które z jakichś powodów zostały zapomniane. Ta książka, mam nadzieję, sprawi, że Twój marketing znów będzie wielki, co w moim rozumieniu znaczy tyle co „skuteczny”.

79,00 
Podgląd

Pakiet: Biblia Taniego Latania + Biblia Taniego Spania

Pakiet dwóch HIT-owych książek Wydawnictwa Globtrotera. Ponad 800 stron wiedzy na temat ekstremalnie tanich podróży!   Wszystkie informacje o Biblii

99,00 
Podgląd

Przedsiębiorca w podróży

Pierwszy w Polsce podręcznik dla polskich przedsiębiorców którzy pragną zarządzać firmą i zwiedzać świat. Osadzony wyłącznie w polskich realiach, bazujący na doświadczeniach polskich przedsiębiorców.

44,90 
Podgląd

Targuj się. Zen negocjacji!

Najbardziej niezwykła książka o targowaniu się w historii! Maciej Dutko na 300 stronach zebrał 173 porady, z których wynegocjowana kwota to 157 tyś zł! Efektywność negocjacyjna Autora: 327 zł/min!
39,00 
Podgląd