Twój koszyk
jest pusty

Azerbejdżan. Przewodnik globtrotera

Odkrywanie Azerbejdżanu jeszcze nigdy nie było tak proste!

OPRAWA: usztywniana i odporna na zgniecenia

DRUK: odporny na wodę i zmywanie

LICZBA STRON: 205

WYMIARY: format 125×176 mm

ISBN: 978-83-934937-1-5

Przeczytaj fragment
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena: 34,90 zł
Szczegóły produktu

Azerbejdżan jest krajem nieodkrytym. Ten przewodnik stanowi klucz do jego zdobycia! Książka skierowana jest do osób, które kochają podróżować. Nie znajdziecie więc tutaj informacji o drogich hotelach czy ekskluzywnych restauracjach. Zamiast tego dowiecie się, jak za kilka złotych zjeść, za kilkanaście przenocować, za kilkadziesiąt podróżować, a za kilkaset dotrzeć do Azerbejdżanu!

Nie powstał jak dotychczas przewodnik po Azerbejdżanie. Przewodniki zbiorcze, które istnieją poświęcają Azerbejdżanowi bardzo mało miejsca. A jest to kraj niezwykle ciekawy, o bogatej i bardzo barwnej historii, niesamowitych tradycjach i jeszcze ciekawszej kulturze. Kiedy chce się odwiedzić ten kraj, podróżnik staje przed szeregiem problemów. Pierwszy to transport. W powszechnej opinii bilet do Azerbejdżanu musi być drogi. Czy tak jest naprawdę? Kupując tę książkę przekonacie się Państwo, że można dotrzeć do Azerbejdżanu już za kilkadziesiąt euro. Nawet jeśli jednak uda się dotrzeć to przed turystą powstają piętrzące się trudności: Gdzie iść? Co zwiedzić? Gdzie przenocować? Jak dojechać? Skąd wziąć rzetelne informacje? Te wszystkie problemy znikają dzięki przewodnikowi: „Azerbejdżan. Przewodnik globtrotera”.

Przewodnik jest niezwykle poręczny, wydrukowany na doskonałej jakości papierze, pokryty tuszem odpornym na zmywanie, z okładką odporną na wodę i łatwo zmywalną. Mimo, że książka jest dość gruba to jest jednocześnie niezwykle poręczna. Podzielona według kryteriów geograficznych i logicznych. Posiada bardzo wyraźną i idealnie dobraną czcionkę, która nie męczy wzroku w czasie czytania. Do tego mieści się w kieszeni!

Spis treści przewodnika prezentuje się następująco (tytuły rozdziałów głównych):  Wstęp – Historia i polityka – Kuchnia i etnoturystyka – Polowania – Baku – Apszeron – Daghiling – Şiravan – Guba – Khasmaz – Sheki – Zaqatala – Ganja – Gazakh – Aran – Lankaran – Republika Nachiczewańska – Górski Karabach – Słowniczek. Jak łatwo zauważyć przewodnik podzielony jest geograficznie i obejmuje wszystkie regiony Azerbejdżanu!

 

Dlaczego nasze przewodniki są lepsze niż konkurencja? Powodów jest co najmniej kilka. Po zakupie książki zapewniamy: 

  • Stałe aktualizacje informacji zawartych w książce, poprzez Strefę Klienta (połączenia lotnicze, kolejowe, autobusowe, promowe, dostępna i stale aktualizowana baza hotelowa). W praktyce to oznacza, że jeśli np. pojawiają się promocyjne bilety lotnicze do Gruzji w cenie 50 zł za przelot, jesteście Państwo informowani o tym jako pierwsi!
  • Pomoc w zakupie biletów, rezerwacji noclegów, załatwianiu wiz oraz w każdej innej sprawie związanej z organizacją wyjazdu.

  • Możliwość publikacji własnych zdjęć, filmów, notatek z podróży na stronach naszej księgarni (w dziale Strefa Klienta). Najlepsze zdjęcia i wpisy publikujemy na naszym profilu na Facebook i Twitter.

     

 

 

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Sklep Księgarnia Globtrotera

Dawid Dudek www.davidiacus.pl
NIP: 6961746169
REGON: 302506013

Infolinia: +48 731 304 303

ul. św. Wawrzyńca 3B/6
60-539 Poznań
Nazwa Banku: IDEA BANK
Numer rachunku firmowego: 64 1950 0001 2006 0589 2714 0002

Copyright by Dawid Dudek www.davidiacus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej informacji