Twój koszyk
jest pusty

Biblia Taniego Spania

Nocuj w hotelach nawet ZA DARMO!

OPRAWA: usztywniana i foliowana

Ilość stron: 310

WYMIARY: format 148×210 mm

ISBN: 978-83-939964-3-8

Przeczytaj fragment
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena: 49,00 zł
Szczegóły produktu

Czy to możliwe, aby spać w pięciogwiazdkowych hotelach nawet za darmo? Pytanie absurdalne? Absolutnie nie! Ta ksiązka sprawi, że darmowe nocowanie w wysokiej klasy noclegach będzie dla Ciebie chlebem powszednim.

Biblia Taniego Spania sprawi, że już nie przepłacisz za hotel, a Twoim jedynym problemem stanie się brak czasu na wykorzystanie wszystkich darmowych noclegów, które znajdziesz! Od pierwszej strony tylko praktyczna wiedza, którą można wykorzystać od zaraz. Krok po kroku poznasz wszystkie tajemnice systemów rezerwacyjnych: jak działają, gdzie są ich słabe punkty i jak wręcz "hurtowo" odnajdować luki w ich działaniu. Umiejętne wykorzystanie tej wiedzy pozwoli Ci zarezerwować nocleg nawet za darmo. To jednak nie wszystko. Osobne rozdziały poświęcono temu jak zabezpieczyć się przed anulowaniem rezerwacji hotelowej, jak walczyć o swoje prawa, a nawet... jak otrzymać profity, nawet nie korzystając z zarezerwowanego noclegu! W końcu, poznasz tajemnice programów lojalnościowych. Dowiesz się, jak uzyskiwać wysokie statusy w tych programach i jak cieszyć się ze wszystkich przywilejów, które dają. Pod koniec lektury poznasz sztuczki i tricki, które stosują hotele, aby ukryć własne błędy, a także co możesz zyskać, jeśli wykażesz się znajomością "mrocznej strony hotelarstwa". 

Biblia Taniego Spania będzie dla Ciebie użyteczna nieważne czy jesteś globtroterem, który przemierza świat autostopem, czy też właścicielem pręznie rozwijającej się firmy, który chce zaoszczędzić tysiące złotych na podróżach służbowych. Nieważne, czy po jej lekturze po raz pierwszy, czy po raz setny będziesz rezerwował nocleg w hotelu. Na pewno będzie on tak tani, jak nigdy dotąd!

 

Integralną częścią książki jest grupa na Facebook, w której na bieżąco wrzucamy oferty super tanich noclegów, kody rabatowe oraz video-szkolenia. Link do grupy TUTAJ.

Integralną częścią książki jest dedykowany newsletter z ofertami super tanich noclegów. Do newslettera zapisujemy automatycznie adres e-mail z którego dokonano zamówienia. 

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Sklep Księgarnia Globtrotera

Dawid Dudek www.davidiacus.pl
NIP: 6961746169
REGON: 302506013

Infolinia: +48 731 304 303

ul. św. Wawrzyńca 3B/6
60-539 Poznań
Nazwa Banku: IDEA BANK
Numer rachunku firmowego: 64 1950 0001 2006 0589 2714 0002

Copyright by Dawid Dudek www.davidiacus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej informacji