Twój koszyk
jest pusty

Gruzja. Przewodnik globtrotera

Fascynująca przygoda z Gruzją!

OPRAWA: usztywniana i odporna na zgniecenia

DRUK: odporny na wodę i zmywanie

WYMIARY: format 125×176 mm

Przeczytaj fragment

ISBN: 978-83-934937-0-8

HIT CENOWY: 29.90 zł
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena: 29,90 zł
Szczegóły produktu

Gruzja to kraj niezwykły i pełen tajemnic. Ten przewodnik stanowi klucz, drogowskaz przy pomocy którego odkryjecie Państwo wszystkie jej sekrety. Napisany został w sposób jasny i przejrzysty. Wydrukowany na doskonałej jakości papierze, który jest odporny na wilgoć i zabrudzenia. Okładka została usztywniona i laminowana dzięki czemu nie musicie bać się Państwo brać ze sobą książki nawet podczas nie najlepszej pogody. Do tego książka jest bardzo poręczna - mieści się w kieszeni. Jest idealna dla osób, które podróżują tanimi liniami lotniczymi gdyż nie zajmuje wiele miejsca w bagażu podręcznym.

Książka doskonale sprawdzi się w czasie długich samotnych wędrówek oraz krótkich wypadów "do miasta". Szczególnie spodoba się ona osobom, które chcą podróżować tanio. Pokazuje jak dolecieć do Gruzji już za około 40 zł. Dzięki dostępnym za darmo aktualizacjom przewodnika będziecie Państwo zawsze na bieżąco jeśli chodzi o aktualnie najtańsze połączenia lotnicze, kolejowe czy autobusowe zarówno do Gruzji jak i po całym Zakaukaziu. Jest to pozycja obowiązkowa dla osób, dla których Gruzja ma być początkiem przygody z Zakaukaziem ten przewodnik będzie cennym drogowskazem w czasie przygotowań do zwiedzania takich krajów jak: Azerbejdżan, Armenia, Iran, wschodnia Turcja czy południowy Kaukaz! Duży nacisk położono an turystykę kulinarną, nie zabrakło przepisów kuchni gruzińskiej oraz informacji z zakresu historii miejsc i zabytków. Ten przewodnik nie opisuje, on oprowadza! Osoby pragnące zwiedzać Gruzję konno czy na rowerze znajdą tu wiele praktycznych porad i wskazówek. Nie zapomniano w końcu o tych czytelnikach, którzy w czasie swoich wypraw robią zdjęcia czy kręcą filmy.

Książka zyskała bardzo pozytywne opinie osób, które wybrały się samodzielnie do Gruzji w celach odkrywczych, na wyprawy fotograficzne oraz badań kulturowych! Przewodnik zawiera informacje aktualne na 2013 rok!

 

Dlaczego nasze przewodniki są lepsze niż konkurencji? Powodów jest co najmniej kilka. Po zakupie książki zapewniamy: 

  • Stałe aktualizacje informacji zawartych w książce, poprzez Strefę Klienta (połączenia lotnicze, kolejowe, autobusowe, promowe, dostępna i stale aktualizowana baza hotelowa). W praktyce to oznacza, że jeśli np. pojawiają się promocyjne bilety lotnicze do Gruzji w cenie 50 zł za przelot, jesteście Państwo informowani o tym jako pierwsi!

  • Pomoc w zakupie biletów, rezerwacji noclegów, załatwianiu wiz oraz w każdej innej sprawie związanej z organizacją wyjazdu.

  • Możliwość publikacji własnych zdjęć, filmów, notatek z podróży na stronach naszej księgarni (w dziale Strefa Klienta). Najlepsze zdjęcia i wpisy publikujemy na naszym profilu na Facebook i Twitter.

 

 

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Sklep Księgarnia Globtrotera

Dawid Dudek www.davidiacus.pl
NIP: 6961746169
REGON: 302506013

Infolinia: +48 731 304 303

ul. św. Wawrzyńca 3B/6
60-539 Poznań
Nazwa Banku: IDEA BANK
Numer rachunku firmowego: 64 1950 0001 2006 0589 2714 0002

Copyright by Dawid Dudek www.davidiacus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej informacji