Twój koszyk
jest pusty

Noclegi

 

Polecamy dwie wielokrotnie sprawdzone wyszukiwarki kwater prywatnych na terenie całego świata: Wimdu oraz Airbnb. Obydwie posiadają polskie menu, w obu można płacić kartą kredytową lub gotówką po przybyciu na miejsce. Obydwie wyszukiwarki pozwalają także na znalezienie prawie darmowego noclegu! Jak to możliwe?

Będziemy sukcesywnie informować w dziale „Zniżki na noclegi“ o kodach zniżkowych oraz rabatach, które pozwalają obniżać koszty noclegów nawet o kilkadziesiąt euro. W praktyce oznacza to, że możemy nocować np. za symboliczne 1 euro za dobę! Wybór kwater jest ogromny od bardzo drogich i eksluzywnych apartamentów i jachtów po skromne kwatery za kilkanaście złotych (a w przypadku korzystania z publikowancyh przez nas kodów rabatowych – można w nich spać praktycznie za darmo). Aktualne kody rabatowe znajdziecie Państwo we wspomnianym dziale, na naszym profilu Facebook lub Twitter.

Zachęcamy do wyboru któregoś z pośredników – obydwaj sprawdzeni wielokrotnie. Aby wybrać wystarczy kliknąć na jedną z dwóch ikonek poniżej. Jeśli znajdą Państwo kwaterę dla siebie i chcecie po powrocie podzielić się wrażeniami, polecić ją innym globtroterom lub też wręcz przeciwnie, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią wypełniając formularz kontaktowy w dziale Noclegi polecane przez globtroterów. Za trud włożony w napisanie recenzji odwdzięczymy się rabatami w naszej księgarni lub zniżkami na noclegi na całym świecie!

   

Sklep Księgarnia Globtrotera

Dawid Dudek www.davidiacus.pl
NIP: 6961746169
REGON: 302506013

Infolinia: +48 731 304 303

ul. św. Wawrzyńca 3B/6
60-539 Poznań
Nazwa Banku: IDEA BANK
Numer rachunku firmowego: 64 1950 0001 2006 0589 2714 0002

Copyright by Dawid Dudek www.davidiacus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Więcej informacji