Firma Dawid Dudek www.davidiacus.pl, w ramach której powstała Księgarnia Globtrotera, to jedno z najmłodszych wydawnictw na rynku polskim. Zostało założone przez Dawida Dudka. Misją wydawnictwa jest tworzenie przewodników turystycznych po krajach, które dotychczas nie doczekały się tego typu publikacji. O wyjątkowości naszego produktu stanowi fakt, że każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie. Każda osoba, która zakupi któryś z naszych produktów staje się członkiem rodziny Przewodników Globtrotera i może liczyć na wszechstronne wsparcie w realizacji swoich podróżniczych marzeń i planów. Dzięki nowoczesnym i różnorodnym kanałom kontaktu z naszymi klientami, możemy zaoferować pomoc i wsparcie w niemal każdej kwestii związanej z organizacją wyjazdu. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy możliwości: kontaktu online (poprzez nasze profile Facebook, twitter, e-mail, skype, gadu-gadu) oraz za pośrednictwem infolinii.

Oferta naszego wydawnictwa stale się powiększa. Jesteśmy otwarci na nowych autorów. Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy. Nie ograniczamy się tylko do przewodników turystycznych. Zawsze gdy zgłasza się do nas autor, który marzy o wydaniu swojej książki, jesteśmy otwarci na współpracę i rozważamy wnikliwie każdą propozycję.

Nasza firma to nie tylko przewodniki turystyczne. Działamy w szeroko rozumianej branży turystycznej. Oferujemy usługi z zakresu pilotowania wycieczek (ze szczególnym uwzględnieniem krajów po których wydajemy nasze przewodniki), zajmujemy się pisaniem programów wycieczek i wyjazdów zorganizowanych na potrzeby biur podróży, instytucji i osób indywidualnych.

Stale się rozwijamy i powiększamy paletę naszych produktów. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Dawid Dudek

Księgarnia Globtrotera

Wilczak 20F/81, 61-623 Poznań
+48 731 304 303
Idea Bank
64 1950 0001 2006 0589 2714 0002
NIP: 6961746169, REGON: 302506013